wysoka jakość usług

O FIRMIE

Kim jesteśmy

Jesteśmy wielomarkowym serwisem samochodowym oferującym szeroki zakres usług. Należymy do autoryzowanej sieci serwisów BOSCH Car Service. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie prowadzenia autoryzowanego serwisu wiodącej marki samochodowej. Jesteśmy zdeterminowani by osiągnąć cel jakim jest świadczenie usług serwisowych o jakości autoryzowanych stacji w cenie warsztatu niezależnego. W naszej pracy jesteśmy otwarci na nowe koncepcje, technologie i produkty oraz staramy się systematycznie rozszerzać zakres świadczonych usług.

Co robimy

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie przeglądów, diagnostyki i naprawy samochodów osobowych i dostawczych. W szczególności oferujemy usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji, wymiany i przechowania ogumienia oraz napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. Dysponujemy Stacją Kontroli Pojazdów, holownikiem pomocy drogowej oraz myjnią samochodową.

Jak to robimy

Gwarantujemy usługi najwyższej jakości za przystępną cenę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz dostęp do aktualnych informacji technicznych. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą kwalifikacje na kursach i szkleniach organizowanych przez firmę BOSCH oraz producentów części zamiennych. Do napraw wykorzystujemy dokumentację diagnostyczną i techniczną zgodną z wymaganiami producenta pojazdu. Używamy tylko sprawdzonych części i materiałów o wysokiej jakości, które są dystrybuowane przez godnych zaufania dostawców. W miarę możliwości oferujemy części o jakości równorzędnej do części fabrycznych. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Co nas wyróżnia

MWM Carmaster
ul. Krakowska 161
25-705 Kielce
Telefon: 41/345-24-35, 605 101 100
e-mail:
facebook/mwmcarmaster