free site creation software

Bosch Car Service

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem samochodowym sieci BOSCH CAR SERVICE w Kielcach. Koncern BOSCH jest znaczącym dostawcą części i akcesoriów dla przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki temu dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowy i obsługi samochodów. Przynależność do sieci warsztatów BOSCH Car Service umożliwia nam korzystanie z tego źródła wiedzy za pomocą wyczerpującej dokumentacji technicznej, urządzeń diagnostycznych z bieżąco aktualizowanym oprogramowaniem oraz szerokiego zakresu szkoleń dla mechaników i pracowników obsługi.
BOSCH Car Service to również szereg sformalizowanych standardów jakości usług i obsługi Klienta w serwisie, na bieżąco kontrolowanych przy pomocy audytów niezależnych organizacji certyfikujących oraz testów „tajemniczego klienta”. Gwarantuje to usługi warsztatowe na profesjonalnym poziomie.

zew

Kim jesteśmy? 
Jesteśmy wielomarkowym serwisem samochodowym oferującym szeroki zakres usług. Należymy do autoryzowanej sieci serwisów BOSCH Car Service. Na rynku motoryzacyjnym działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat, w tym także jako autoryzowany serwis uznanej marki samochodowej. Jesteśmy zdeterminowani by osiągnąć cel, jakim jest świadczenie usług serwisowych o jakości autoryzowanych stacji w cenie warsztatu niezależnego. W naszej pracy jesteśmy otwarci na nowe koncepcje, technologie i produkty oraz staramy się systematycznie rozszerzać zakres świadczonych usług.

Co robimy?
Obsługujemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek w zakresie mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Diagnozujemy usterki przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. W szczególności oferujemy usługi w zakresie napraw silników benzynowych i wysokoprężnych, układów hamulcowych i kierowniczych oraz elementów zawieszenia. Wykonujemy okresowe obsługi techniczne zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów. Oferujemy możliwość serwisowania i napełniania klimatyzacji, wymiany i przechowania ogumienia oraz montażu instalacji LPG. Jesteśmy autoryzowanym punktem montażu blokad alkoholowych Autowwatch. Dysponujemy Stacją Kontroli Pojazdów, holownikiem pomocy drogowej oraz myjnią samochodową.

pok
kts

Jak to robimy?
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz dostęp do aktualnych informacji technicznych. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą kwalifikacje na kursach i szkleniach organizowanych przez firmę BOSCH oraz producentów części zamiennych. Do napraw wykorzystujemy dokumentację diagnostyczną i techniczną zgodną z wymaganiami producenta pojazdu. Używamy tylko sprawdzonych części i materiałów o wysokiej jakości, które są dystrybuowane przez godnych zaufania dostawców. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Zapewniamy usługi najwyższej jakości za przystępną cenę.

Bosch Car Service
MWM Carmaster s.c.

ul. Krakowska 161                 
25-705 Kielce