free html website templates

Aktualne promocje

Regularny przegląd podstawowych podzespołów samochodu przyczynia się do poprawy jego bezpieczeństwa i niezawodności oraz pozwala uniknąć niekiedy niezwykle kosztowych napraw. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy trzy warianty przeglądów, zróżnicowane pod względem zakresu usług oraz ceny.

PRZEGLĄD PODSTAWOWY - Wymiana oleju silnikowego* i filtra oleju; Sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego; Sprawdzenie poziomu płynu chłodniczego; Sprawdzenie poziomu płynu hamulcowego; Sprawdzenie poziomu płynu w układzie wspomagania; Sprawdzenie stanu wycieraczek; Sprawdzenie stanu opon, ciśnienia w ogumieniu i uzupełnienie; Sprawdzenie filtra powietrza; Sprawdzenie stanu klocków i tarcz hamulcowych - przód; Sprawdzenie stanu klocków i tarcz hamulcowych - tył; Sprawdzenie układu napędowego - stan połączeń, wycieki, osłony przegubów; Sprawdzenie ustawienia i regulacja świateł przednich. CENA: 199,- PLN

PRZEGLĄD ROZSZERZONY - przegląd podstawowy + Sprawdzenie elementów zawieszenia - przód; Sprawdzenie elementów zawieszenia - tył; Sprawdzenie stanu układu kierowniczego - luzy, stan połączeń; Sprawdzenie stanu przewodów hamulcowych; Sprawdzenie układu wydechowego - stan połączeń, mocowań, korozji; Sprawdzenie stanu i naciągu pasków osprzętu silnika; Kontrola stanu akumulatora testerem; Sprawdzenie temp. zamarzania płynu chłodniczego; Sprawdzenie temp. wrzenia płynu hamulcowego Sprawdzenie poziomu oleju przekładniowego (skrzynia manualna); CENA: 249,- PLN

PRZEGLĄD PEŁNY - przegląd rozszerzony + Sprawdzenie oświetlenia wnętrza i tablicy przyrządów; Sprawdzenie stanu klem akumulatora, czyszczenie, smarowanie; Diagnostyka komputerowa - odczytanie kodów błędów i usterek; Sprawdzenie wydajności układu klimatyzacji (pomiar temperatury); Smarowanie zawiasów drzwi; Badanie sprawności amortyzatorów. CENA: 299,- PLN

*układ smarowania o poj. do 5 l.
Cena zawiera koszty usługi i materiałów.

Wiosenny Starter

Czy Twój samochód jest w tak dobrej kondycji jak Ty? Przygotowując się do nowego sezonu, nie zapomnij o Twoim aucie. W Bosch Car Service w czasie akcji #WiosennyStarter nasi specjaliści sprawdzą Twoje auto po trudnym dla niego sezonie zimowym i doprowadzą je do wyczynowej formy.

Współczesne samochody są wyposażane w coraz bardziej zaawansowane systemy, które poprawiają nasze bezpieczeństwo i komfort. Aby działały niezawodnie i spełniały swoje założone funkcje muszą być w dobrym stanie technicznym. Sezon zimowy jest dla samochodu szczególnie trudny ze względu na dynamiczne zmiany temperatur, zmiany wilgotności i ogólnie trudniejsze warunki użytkowania dla wszystkich elementów, zarówno elektronicznych jak i mechanicznych. Nawet jeśli nie wystąpiła żadna usterka, warto sprawdzić kondycję naszego auta po zimie, aby uniknąć ewentualnych przykrych niespodzianek, kiedy wiosna wyciąga nas już z domu.

Profesjonalne sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania samochodu po sezonie zimowym wymaga zaawansowanej diagnostyki i dobrej wiedzy technicznej. Wszystkie warsztaty sieci Bosch Car Service dysponują najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi Bosch, za pomocą których nasi specjaliści przeszkoleni w Centrum Szkoleniowym Bosch, mogą sprawdzić szczegółowo każde auto, każdej marki. Jeśli chcesz utrzymać swoje auto w doskonałej, wyczynowej formie to zapraszamy do sieci autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #WiosennyStarter.

Przy montażu instalacji LPG otrzymasz kupon o wartości 150 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane usługi naszego serwisu. Kupon ważny jest przez 6 miesięcy od daty montażu instalacji.


Dlaczego warto montować instalację LPG?
Przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Autogaz jest znacznie tańszy od benzyny. Zużycie gazu w porównaniu z benzyną, przy zastosowaniu nowoczesnych instalacjach IV generacji jest tylko nieznacznie większę. Każdy przejechany kilometr na LPG kosztuje nas ok. 40 % mniej niż na tradycyjnym paliwie. Uwzględniając nawet koszty montażu instalacji, jej serwisowania i wyższych opłat za przeglądy rejestracyjne, nadal jest to inwestycja zwracająca się w stosunkowo krótkim okresie.

Dodatkowym plusem jest również zwiększenie całkowitego zasięgu samochodu. Dzięki dwóm zbiornikom paliwa (na benzynę oraz autogaz) łączny dystans, który możemy pokonać bez tankowania znacznie się zwiększa.

Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia ekologii. Produkty spalania LPG zawierają mniej szkodliwych sustancji degradujących nasze środowisko naturalne.

Na co zwrócić szczegółną uwagę?
Długą i bezawaryjną eksploatację zapewnią tylko części pochodzące od renomowanych producentów. Nie oszczędzaj na jakości – dobry system i profesjonalny montaż szybko się zwrócą.

Instalacje montuj w pełni sprawnym samochodzie. Większość problemów z kalibracją i poprawnym działaniem instalacji LPG, spowodowana jest usterkami układu benzynowego. Po zamontowanie LPG w pojeździe z usterkami, diagnoza i usunięcie problemów będzie znacznie trudniejsze i kosztowniejsze.

Instalacja gazowa powinna być zamontowana prawidłowo technicznie, starannie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Upewnij się, że otrzymasz wszelkie wymagane dokumenty (książka gwarancyjna, świadectwo homologacji, atest na zbiornik, faktura). Po zamontowaniu instalacji, w ciągu 30 dni należy wdokonać wpisu do Dowodu Rejestracyjnego, okazując niezbędne okumenty w Wydziale Komunikacji. Faktura na pełną kwotę może być bardzo przydatna przy reklamacjach lub sprzeaży pojazdu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?
Montujemy tylko uznane instalacje Landi Renzo i Lovato. Jesteśmy oficjalnym zakładem montażowym tych producentów, zarejestrowanym w Instytucie Transportu Samochodowego.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisowania samochodów. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi. Przed przystąpieniem do montażu instalacji LPG, mamy możliwość sprawdzenia działania samochodu na zasilaniu benzynowym. W przypadku problemów z instalacją LPG możemy jednoznacznie ustalić ich przyczynę i dokonać napraw, niezależnie czy ustrka leży po stronie instalacji autogazu czy zasilania benzynowego. Unikniesz irytującego odsyłania do innego warsztatu i ewentualnych problemów z egzekwowaniem uprawnień gwarancyjnych.

Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym.

Przy montażu instalacji LPG stosujemy takie same normy i procedury jak w działalności autoryzowanego warsztau Bosch Car Service. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi i jakości wykonanych prac.

Wszystkie czynności wykonane w pojeżdie są archiwizowane w programie komputerowym, dzięki czemu w każdej chwili można odtworzyć historię pojazdu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o naaszych promocjach, wyślij nam swój adres:

Bosch Car Service
MWM Carmaster s.c.

ul. Krakowska 161                 
25-705 Kielce