free bootstrap theme
Obsługujemy samochody wszystkich marek w zakresie napraw mechanicznych i elektrycznych. Diagnozujemy i usuwamy usterki wszystkich układów samochodowych. Wykonujemy bieżące obsługi techniczne z wymianą oleju i filtrów. Montujemy akcesoria i dodatkowe wyposażenie pojazdów. 

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Każdy samochód wymaga pewnego zakresu czynności umożliwiających jego bezawaryjną eksploatację. Producenci aut tworzą szczegółowe harmonogramy niezbędnych czynności serwisowych dotyczących różnych podzespołów i układów samochodowych. Czynności te powinny odbywać się w odpowiednich odstępach czasu lub przebiegu, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie i zapobiec przedwczesnemu zużyciu. Oferujemy obsługi techniczne zgodne z wymaganiami producenta pojazdu, określonymi w jego dokumentacji serwisowej. Przeglądu samochodu powinno dokonywać się nie rzadziej niż raz w roku lub co 15 - 20 tys. kilometrów. W trakcie przeglądu należy wymienić olej silnikowy i filtr. Wymianaie mogą podlegać także filtry powietrza, paliwa i kabinowy. Sprawdzić należy stan płynu hamulcowego i chłodzącego oraz skontrolować stan hamulców i zawieszenia. 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Dzięki wykorzystaniu diagnoskopu najnowszej generacji, możemy zaoferować diagnostykę komputerową samochodów wszystkich marek, polegającą na odczytaniu, zdiagnozowaniu i ewentualnym usunięciu zapisanych błędów:
- parametrów pracy silnika,
- systemów bezpieczeństwa (ABS, SRS, ASR, ESP i inne),
- klimatyzacji/ogrzewania - systemów komfortu (elektryczne lusterka, centralny zamek, podgrzewane fotele, elektrycznie podnoszone szyby, szyberdach i inne).

Należy jednakże pamiętać, że samo podłączenie diagnoskopu z reguły nie rozwiązuje problemu, a jedynie służy sprawnemu zdiagnozowaniu nieprawidłowości. Naprawa wykrytych usterek może wymagać dalszych czynnosci.

NAPRAWY MECHANICZNE

Świadczymy pełną gamę usług z zakresu napraw mechanicznych samochodów. Oferujemy:
- naprawy zawieszenia
- naprawy układu hamulcowego
- naprawy układu przeniesienia napędu
- naprawy układu kierowniczego
- naprawy układów zapłonowych
- wymiany rozrządu

SERWIS KLIMATYZACJI

Klimatyzacja w samochodzie, nawet jeśli wydaje się całkowicie sprawna, wymaga przynajmniej raz do roku wykonana czynności serwisowych. Przez pory gumowych przewodów i uszczelki może ubywać w ciągu roku nawet 15% czynnika chłodzącego, i to w przypadku braku wykrywalnych nieszczelności. Ubytki czynnika chłodzącego powodują nie tylko zmniejszenie wydajności układu. Z gazem wymieszany jest olej smarujący kompresor klimatyzacji oraz zawory układu. Zatarcie tych elementów może doprowadzić do bardzo kosztownych usterek.

Standardowa obsługa polega na podłączeniu automatycznego urządzenia do obsługi klimatyzacji. Urządzenie odsysa stary czynnik chłodzący i olej, usuwa wilgoć, uzupełnia układ świeżym czynnikiem i olejem. Producenci samochodów w precyzyjny sposób określają ilość czynnika i oleju niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu. Niezwykle istotne jest, aby przestrzegać tych zaleceń i nie uzupełniać układu „na oko”.

BLOKADY ALKOHOLOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy AutoWatch Polska, oferującej certyfikowane blokady antyalkoholowe. Nasze urządzenia spełniają wymagania ustawowe, niezbędne do odzyskania utraconego prawa jazdy. Blokady antyalkoholowe są również często wykorzystywane przez administratorów flot samochodowych do zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania samochodów firmowych.

MWM Carmaster s.c.

25-705 Kielce

ul. Krakowska 161

tel. 605-101-100

carmaster@bosch-service.pl

facebook.com/mwmbosch/

Strona internetowa wykorzystuje pliki „cookies”. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych.