wysoka jakość usług

ZAKRES USLUG

Oferujemy szeroki zakres usług dla samochodów wszystkich marek, w szczególności : Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

wymiana oleju i filtrów, wymiana płynu hamulcowego, chłodzącego, wspomagania, kontrola stanu ogumienia, oświetlenia, hamulców i zawieszenia

Dobrze utrzymany samochód zwiększa zadowolenie właściciela, jest bardziej bezpieczny i niezawodny. W związku z tym, producenci tworzą szczegółowe harmonogramy niezbędnych czynności serwisowych dotyczących różnych podzespołów i układów samochodowych. Czynności te powinny odbywać się w odpowiednich odstępach czasu lub przebiegu, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie i zapobiec przedwczesnemu zużyciu. Bezwzględnie należy pamiętać , aby raz do roku wymienić olej silnikowy i filtr oleju. Oferujemy przeglądy okresowe zgodne z wymaganiami producenta pojazdu określonymi w jego dokumentacji serwisowej lub promocyjne pakiety serwisowe dostosowane do zróżnicowanych potrzeb kierowców. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, użytkownik pojazdu ma prawo do swobodnego wyboru warsztatu dokonującego przegląd również w okresie gwarancji samochodu. Więcej informacji na ten temat na stronie Bosch Car Service.

kontrola funkcjonowania i komputerowa diagnostyka układu zasilania paliwem, układu smarowania i chłodzenia, układu zapłonowego, systemów ABS, ESP, poduszek powietrznych i innych

W większości samochodów za sprawne funkcjonowanie najważniejszych układów odpowiada system elektronicznych czujników, przekazujących dane o pracy poszczególnych podzespołów do sterowników kontrolujących pracę elementów odpowiedzialnych za dawki paliwa na wtryskiwaczach, ciśnienie doładowania, działanie przepustnicy, funkcjonowanie systemów bezpieczeństwa i komfortu Wszelkie parametry pracy oraz ewentualne błędy zapisywane są w pamięci sterowników. Po podłączeniu do samochodu specjalnego urządzenia diagnostycznego, w szybki i łatwy sposób można zdiagnozować problemy związane z nieprawidłową pracą silnika oraz wszystkich systemów elektronicznych znajdujących się w pojeździe.

Dzięki wykorzystaniu diagnoskopu najnowszej generacji, możemy zaoferować diagnostykę komputerową samochodów wszystkich marek, polegającą na odczytaniu, zdiagnozowaniu i wykasowaniu zapisanych błędów:

 • układów wtrysku paliwa
 • systemów bezpieczeństwa (ABS, SRS, ASR, ESP i inne)
 • immobiliserów
 • fabrycznych alarmów samochodowych
 • klimatyzacji/ogrzewania
 • automatycznych skrzyń biegów
 • magistrali CAN
 • systemów komfortu (elektryczne lusterka, centralny zamek, podgrzewane fotele, elektrycznie podnoszone szyby, szyberdach i inne)

Zapewniamy również fachową naprawę wykrytych usterek.

zawieszenie, hamulce, sprzęgła, koła zamachowe, rozrządy, układ kierowniczy, układ wydechowy i inne

Oferujemy pełną gamę napraw mechanicznych, obejmującą m.in.:

 • naprawy zawieszenia
 • naprawy układu hamulcowego
 • naprawy układu przeniesienia napędu
 • naprawy układu kierowniczego
 • naprawy układu wydechowego
 • naprawy układów zapłonowych

czyszczenie, odgrzybianie, ozonowanie, uzupełnianie czynnika chłodzącego, wymiana filtra kabinowego

Właściwe ogrzewanie i wydajność systemu chłodzenia jest ważna nie tylko dla komfortu podróży ale również ze względu na zapewnienie właściwej widoczności w pojeździe. Sprawnie działający systemu wentylacji i klimatyzacji utrzymuje we wnętrzu samochodu odpowiednią temperaturę i wilgotność o każdej porze roku. Zanieczyszczenia systemu mogą prowadzić nie tylko do utraty jego wydajności, ale również niekorzystnie wpływają na zdrowie kierowcy i pasażerów. Diagnozujemy i naprawiamy usterki systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Dysponujemy najnowszym urządzeniem do profesjonalnego serwisowania klimatyzacji. Oferujemy usługi czyszczenia, odgrzybiania i ozonowania układu wentylacji oraz uzupełnienia oleju i czynnika chłodzącego

(akumulatory, alternatory, rozruszniki, oświetlenie, centralne zamki, autoalarmy, czujniki cofania)

Większość elementów wyposażenie samochodu jest obecnie zasilane energią elektryczną. Prawidłowe działanie obwodu zasilania oraz instalacji elektrycznej samochodu jest niezbędnym warunkiem jego prawidłowej pracy. Niesprawny układ elektryczny nie pozwoli uruchomić samochodu lub ograniczy możliwość korzystania z jego wyposażenia.

Oferujemy:

 • naprawy instalacji elektrycznej
 • naprawy i wymianę rozruszników
 • naprawy i wymianę alternatorów
 • wymianę przekaźników, przełączników i włączników
 • wymianę czujników temperatury płynu chłodzącego, położenia wałów korbowych, ciśnienia oleju, położenia wałków rozrządu, poziomu paliwa i innych.
 • sprawdzenie i wymianę akumulatorów
 • montaż dodatkowych urządzeń (autoalarmy, czujniki cofania, urządzenia GPS)
 • wymianę elementów żarówek oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Instalujemy i serwisujemy instalacje autogaz LPG. Jesteśmy homologowanym warsztatem montażowym Lovato i Landirenzo.

sprzedaż i wymiana opon, przechowalnia opon, wyważanie kół

Prowadzimy sprzedaż opon letnich i zimowych do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Zapewniamy możliwość wyważenia kół. Oferujemy wymianę ogumienia zarówno na felgach stalowych jak i aluminiowych. Prowadzimy przechowalnię opon w atrakcyjnych cenach.

montaż i serwis blokad antyalkoholowych

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy AutoWatch Polska, oferującej certyfikowane blokady antyalkoholowe. Nasze urządzenia spełniają wymagania ustawowe, niezbędne do odzyskania utraconego prawa jazdy. Blokady antyalkoholowe są również często wykorzystywane przez administratorów flot samochodowych do zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania samochodów firmowych. Tu możesz pobrać ulotkę produktową blokady.

Blokady antyalkoholowe są teraz dostępne w formie atrakcyjnego wynajmu.

Autowatch
MWM Carmaster
ul. Krakowska 161
25-705 Kielce
Telefon: 41/345-24-35, 605 101 100
e-mail:
facebook/mwmcarmaster